Dodávka a montáž železobetonových konstrukcí

Činnost střediska železobetonových konstrukcí je nosným programem společnosti. Pracuje v něm tým pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti montovaných staveb, který využívá v maximální míře vlastní projekční, dopravní a montážní kapacity.

Středisko železobetonových konstrukcí nabízí kompletní poradenskou činnost v oblasti navrhování, přípravy a realizaci projektů prefabrikovaných železobetonových konstrukcí. Železobetonová prefabrikovaná konstrukce je první volbou v realizaci projektů skladových a výrobních hal, administrativních budov, nákupních a obchodních center a parkovacích domů.

Velkou výhodou prefabrikované konstrukce je rychlost montáže nosné konstrukce, provádění bez ohledu na roční období a vysoká kvalita daná průmyslovou výrobou prvků. Oproti jiným druhům konstrukcí se vyznačuje vysokou požární odolností, dlouhou životností a trvalými povrchy bez nutnosti údržby a variabilností konstrukce.

Společnost ZIPP Brno spolupracuje s významnými tuzemskými i zahraničními investory. Nejzajímavější projekty realizované střediskem železobetonových konstrukcí si můžete prohlédnout v sekci reference.